Jasne mieszkanie 1-pokojowe z windą

ul. Puławska 83, Ursus, Warszawa
931 000 PLN -6%
986 400 PLN 19 813 PLN / m²

Powierzchnia 46.99 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 1
Piętro 1
Liczba pięter 11
Rok budowy 1992

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Puławska 83, Ursus, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Małgorzata Mazur Metrohouse +48 696012641

Najczęściej zadawane pytania