4-pokojowe na niskim piętrze

ul. Mokotowska 77, Wawer, Warszawa
723 000 PLN -3%
744 995 PLN 5 093 PLN / m²

Powierzchnia 141.97 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na wynajem

Budynek

Pokoje 4
Piętro 2
Liczba pięter 9
Rok budowy 2002

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Mokotowska 77, Wawer, Warszawa. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Łukasz Jankowski Agencja Nieruchomości Feniks +48 533499636

Najczęściej zadawane pytania