Komfortowe mieszkanie 1-pok. w centrum

ul. Rembielińska 108, Jabłonna
793 000 PLN -7%
852 863 PLN 10 980 PLN / m²

Powierzchnia 72.22 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 1
Piętro 0
Liczba pięter 20
Rok budowy 2020

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Rembielińska 108, Jabłonna. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Katarzyna Jankowska Engel & Völkers Warszawa +48 667275632

Najczęściej zadawane pytania