2-pokojowe na wysokim piętrze

ul. Piękna 43, Piaseczno
650 000 PLN
11 570 PLN / m²

Powierzchnia 56.18 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 2
Piętro 7
Liczba pięter 7
Rok budowy 1983

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Piękna 43, Piaseczno. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Andrzej Jankowska Freedom Nieruchomości +48 605152443

Najczęściej zadawane pytania