Jasne mieszkanie 3-pokojowe z widokiem

ul. Filtrowa 43, Zielonka
509 000 PLN
3 675 PLN / m²

Powierzchnia 138.49 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 3
Piętro 10
Liczba pięter 10
Rok budowy 1993

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Filtrowa 43, Zielonka. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Jakub Kowalska Freedom Nieruchomości +48 537144026

Najczęściej zadawane pytania