Komfortowe mieszkanie 4-pok. na Ursynowie

ul. Konstruktorska 97, Praga-Północ, Warszawa
354 000 PLN
6 247 PLN / m²

Powierzchnia 56.67 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 4
Piętro 7
Liczba pięter 19
Rok budowy 1975

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Konstruktorska 97, Praga-Północ, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Adam Dąbrowski CBRE Polska +48 534660952

Najczęściej zadawane pytania