Mieszkanie 2-pokojowe z garażem

ul. Belgradzka 14, Wesoła, Warszawa
702 000 PLN
5 171 PLN / m²

Powierzchnia 135.77 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na wynajem

Budynek

Pokoje 2
Piętro 14
Liczba pięter 15
Rok budowy 2014

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Belgradzka 14, Wesoła, Warszawa. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Agnieszka Kowalska Freedom Nieruchomości +48 515946745

Najczęściej zadawane pytania