Jasne mieszkanie 2-pokojowe z ogrodem

ul. Rembielińska 129, Legionowo
476 000 PLN
5 716 PLN / m²

Powierzchnia 83.28 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 2
Piętro 2
Liczba pięter 17
Rok budowy 1996

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Rembielińska 129, Legionowo. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Dorota Kowalczyk Savills Polska +48 739233284

Najczęściej zadawane pytania