Przestronne 1-pokojowe na Ochocie

ul. Saska 115, Piastów
559 000 PLN
6 271 PLN / m²

Powierzchnia 89.14 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 1
Piętro 11
Liczba pięter 11
Rok budowy 1998

Opis

Do sprzedaży Przestronne 1-pokojowe na Ochocie. Adres: ul. Saska 115, Piastów. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Barbara Zieliński Home Broker +48 723183862

Najczęściej zadawane pytania