Jasne mieszkanie 5+-pokojowe z garażem

ul. Domaniewska 33, Śródmieście, Warszawa
290 000 PLN -13%
332 106 PLN 3 917 PLN / m²

Powierzchnia 74.03 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na wynajem

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 2
Liczba pięter 3
Rok budowy 1997

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Domaniewska 33, Śródmieście, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Małgorzata Grabowski +48 663690254

Najczęściej zadawane pytania