2-pokojowe mieszkanie na Woli

ul. Patriotów 96, Wesoła, Warszawa
696 000 PLN -9%
768 184 PLN 5 348 PLN / m²

Powierzchnia 130.13 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 2
Piętro 0
Liczba pięter 15
Rok budowy 1971

Opis

Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie na Woli. Adres: ul. Patriotów 96, Wesoła, Warszawa. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Małgorzata Mazur Savills Polska +48 603698750

Najczęściej zadawane pytania