Mieszkanie 37 m² w spokojnej okolicy

ul. Wilanowska 106, Praga-Północ, Warszawa
420 000 PLN
11 342 PLN / m²

Powierzchnia 37.03 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 4
Piętro 6
Liczba pięter 6
Rok budowy 1969

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Wilanowska 106, Praga-Północ, Warszawa. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Natalia Kowalczyk Engel & Völkers Warszawa +48 668075736

Najczęściej zadawane pytania