5+ pokoje z dużym balkonem

ul. Saska 46, Kobyłka
424 000 PLN
9 517 PLN / m²

Powierzchnia 44.55 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na wynajem

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 12
Liczba pięter 20
Rok budowy 2008

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Saska 46, Kobyłka. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Agnieszka Michalski Cushman & Wakefield +48 698855665

Najczęściej zadawane pytania