Mieszkanie 140 m² z widokiem na park

ul. Klonowa 121, Milanówek
456 000 PLN
3 253 PLN / m²

Powierzchnia 140.16 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 15
Liczba pięter 15
Rok budowy 2002

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Klonowa 121, Milanówek. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Barbara Kowalska Metrohouse +48 607934639

Najczęściej zadawane pytania