Komfortowe mieszkanie 1-pok. na Pradze

ul. Domaniewska 31, Józefosław
700 000 PLN
7 629 PLN / m²

Powierzchnia 91.76 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 1
Piętro 8
Liczba pięter 14
Rok budowy 1953

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Domaniewska 31, Józefosław. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Piotr Krawczyk Cushman & Wakefield +48 607021101

Najczęściej zadawane pytania