2-pokojowe na wysokim piętrze

ul. Parkowa 150, Sulejówek
692 000 PLN
14 435 PLN / m²

Powierzchnia 47.94 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 2
Piętro 2
Liczba pięter 6
Rok budowy 1954

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Parkowa 150, Sulejówek. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Aleksandra Kozłowski +48 729613253

Najczęściej zadawane pytania