Jasne mieszkanie 5+-pokojowe do zamieszkania

ul. Hoża 105, Milanówek
842 000 PLN -8%
913 436 PLN 9 800 PLN / m²

Powierzchnia 85.92 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 8
Liczba pięter 8
Rok budowy 1978

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Hoża 105, Milanówek. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Marcin Dąbrowski Engel & Völkers Warszawa +48 535704155

Najczęściej zadawane pytania