4 pokoje na Ochocie z windą

ul. Mokotowska 70, Rembertów, Warszawa
642 000 PLN -6%
683 514 PLN 4 850 PLN / m²

Powierzchnia 132.38 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 4
Piętro 11
Liczba pięter 13
Rok budowy 1982

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Mokotowska 70, Rembertów, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Jakub Woźniak Hamilton May +48 661759502

Najczęściej zadawane pytania