Mieszkanie 61 m² na Ochocie

ul. Wołoska 77, Mokotów, Warszawa
332 000 PLN
5 466 PLN / m²

Powierzchnia 60.74 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 3
Piętro 1
Liczba pięter 19
Rok budowy 1958

Opis

Do sprzedaży Mieszkanie 61 m² na Ochocie. Adres: ul. Wołoska 77, Mokotów, Warszawa. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Marek Jankowski +48 666553574

Najczęściej zadawane pytania