4-pokojowe na ostatnim piętrze

ul. Żelazna 48, Bemowo, Warszawa
403 000 PLN -5%
423 800 PLN 3 258 PLN / m²

Powierzchnia 123.71 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 4
Piętro 2
Liczba pięter 9
Rok budowy 1964

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Żelazna 48, Bemowo, Warszawa. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Tomasz Grabowski Lion's Estate +48 503703516

Najczęściej zadawane pytania