Komfortowe mieszkanie 5+-pok. na nowym osiedlu

ul. Piękna 122, Śródmieście, Warszawa
439 000 PLN -14%
512 915 PLN 4 503 PLN / m²

Powierzchnia 97.5 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na wynajem

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 9
Liczba pięter 18
Rok budowy 1977

Opis

Do sprzedaży Komfortowe mieszkanie 5+-pok. na nowym osiedlu. Adres: ul. Piękna 122, Śródmieście, Warszawa. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Łukasz Kwiatkowski Freedom Nieruchomości +48 795711446

Najczęściej zadawane pytania