Mieszkanie 4-pokojowe z windą

ul. Patriotów 59, Praga-Południe, Warszawa
820 000 PLN
5 814 PLN / m²

Powierzchnia 141.05 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 4
Piętro 14
Liczba pięter 14
Rok budowy 1995

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Patriotów 59, Praga-Południe, Warszawa. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Anna Lewandowska +48 507700926

Najczęściej zadawane pytania