Przestronne 4-pokojowe w Wilanowie

ul. Bora-Komorowskiego 142, Włochy, Warszawa
460 000 PLN
3 739 PLN / m²

Powierzchnia 123.03 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 4
Piętro 15
Liczba pięter 15
Rok budowy 1979

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Bora-Komorowskiego 142, Włochy, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Małgorzata Woźniak Openhouse.pl +48 662114683

Najczęściej zadawane pytania