Jasne mieszkanie 3-pokojowe z miejscem parkingowym

ul. Dereniowa 134, Wawer, Warszawa
467 000 PLN
8 399 PLN / m²

Powierzchnia 55.6 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 3
Piętro 6
Liczba pięter 19
Rok budowy 2004

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Dereniowa 134, Wawer, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Jakub Kozłowska Engel & Völkers Warszawa +48 793994723

Najczęściej zadawane pytania