Przestronne 3-pokojowe na Bemowie

ul. Ogrodowa 144, Włochy, Warszawa
320 000 PLN
2 551 PLN / m²

Powierzchnia 125.46 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 3
Piętro 15
Liczba pięter 15
Rok budowy 1957

Opis

Do sprzedaży Przestronne 3-pokojowe na Bemowie. Adres: ul. Ogrodowa 144, Włochy, Warszawa. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Jan Zieliński Openhouse.pl +48 511836099

Najczęściej zadawane pytania