5+-pokojowe na niskim piętrze

ul. KEN 57, Marki
281 000 PLN
5 627 PLN / m²

Powierzchnia 49.94 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 15
Liczba pięter 15
Rok budowy 1997

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. KEN 57, Marki. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Grzegorz Kowalczyk Metrohouse +48 601911043

Najczęściej zadawane pytania