Mieszkanie 128 m² na Bemowie

ul. Kościuszki 50, Bemowo, Warszawa
558 000 PLN
4 358 PLN / m²

Powierzchnia 128.04 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 3
Piętro 11
Liczba pięter 11
Rok budowy 2007

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Kościuszki 50, Bemowo, Warszawa. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Krzysztof Kamiński Agencja Nieruchomości Feniks +48 721457482

Najczęściej zadawane pytania