5+ pokoje na Mokotowie z balkonem

ul. Przy Bażantarni 107, Sulejówek
403 000 PLN -12%
456 898 PLN 3 257 PLN / m²

Powierzchnia 123.72 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 0
Liczba pięter 4
Rok budowy 2015

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Przy Bażantarni 107, Sulejówek. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Paweł Lewandowska Colliers International +48 517236187

Najczęściej zadawane pytania