Komfortowe mieszkanie 4-pok. w spokojnej okolicy

ul. Targowa 149, Izabelin
632 000 PLN
21 914 PLN / m²

Powierzchnia 28.84 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na wynajem

Budynek

Pokoje 4
Piętro 4
Liczba pięter 9
Rok budowy 1999

Opis

Do sprzedaży Komfortowe mieszkanie 4-pok. w spokojnej okolicy. Adres: ul. Targowa 149, Izabelin. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Aleksandra Pawłowski Lion's Estate +48 694221206

Najczęściej zadawane pytania