1 pokoje blisko centrum po remoncie

ul. Kasprzaka 115, Ursynów, Warszawa
785 000 PLN
17 877 PLN / m²

Powierzchnia 43.91 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 1
Piętro 7
Liczba pięter 8
Rok budowy 1968

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Kasprzaka 115, Ursynów, Warszawa. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Joanna Kozłowska Cushman & Wakefield +48 602102481

Najczęściej zadawane pytania