Jasne mieszkanie 4-pokojowe z ogrodem

ul. Żelazna 85, Żoliborz, Warszawa
572 000 PLN
5 829 PLN / m²

Powierzchnia 98.13 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 4
Piętro 0
Liczba pięter 15
Rok budowy 1970

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Żelazna 85, Żoliborz, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Karolina Kozłowska Cushman & Wakefield +48 784963879

Najczęściej zadawane pytania