2-pokojowe mieszkanie na Bielanach

ul. Konstruktorska 105, Legionowo
903 000 PLN -3%
931 142 PLN 6 515 PLN / m²

Powierzchnia 138.6 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na wynajem

Budynek

Pokoje 2
Piętro 8
Liczba pięter 13
Rok budowy 2019

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Konstruktorska 105, Legionowo. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Monika Grabowski Home Broker +48 725342618

Najczęściej zadawane pytania