5+ pokoje w centrum z widokiem

ul. Wołoska 107, Ursynów, Warszawa
298 000 PLN
5 798 PLN / m²

Powierzchnia 51.4 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 0
Liczba pięter 12
Rok budowy 1964

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Wołoska 107, Ursynów, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Karolina Kozłowska Lion's Estate +48 884098958

Najczęściej zadawane pytania