2 pokoje z osobną kuchnią

ul. Piękna 143, Izabelin
793 000 PLN
16 167 PLN / m²

Powierzchnia 49.05 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 2
Piętro 10
Liczba pięter 16
Rok budowy 2025

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Piękna 143, Izabelin. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Tomasz Kozłowska Północ Nieruchomości +48 664471772

Najczęściej zadawane pytania