Przestronne 4-pokojowe w centrum

ul. Głębocka 118, Białołęka, Warszawa
317 000 PLN
2 627 PLN / m²

Powierzchnia 120.67 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na wynajem

Budynek

Pokoje 4
Piętro 2
Liczba pięter 16
Rok budowy 1977

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Głębocka 118, Białołęka, Warszawa. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Dorota Kowalczyk Północ Nieruchomości +48 503374385

Najczęściej zadawane pytania