1-pokojowe mieszkanie w zielonej okolicy

ul. Czerniakowska 83, Białołęka, Warszawa
941 000 PLN
13 916 PLN / m²

Powierzchnia 67.62 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 1
Piętro 6
Liczba pięter 9
Rok budowy 1959

Opis

Do sprzedaży 1-pokojowe mieszkanie w zielonej okolicy. Adres: ul. Czerniakowska 83, Białołęka, Warszawa. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Natalia Kamińska Cushman & Wakefield +48 506409840

Najczęściej zadawane pytania