2 pokoje na Żoliborzu do zamieszkania

ul. Wilcza 48, Mińsk Mazowiecki
612 000 PLN
4 741 PLN / m²

Powierzchnia 129.08 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 2
Piętro 4
Liczba pięter 11
Rok budowy 1979

Opis

Do sprzedaży 2 pokoje na Żoliborzu do zamieszkania. Adres: ul. Wilcza 48, Mińsk Mazowiecki. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Jan Pawłowski Savills Polska +48 722028671

Najczęściej zadawane pytania