Mieszkanie 75 m² w dobrej lokalizacji

ul. Kasprzaka 77, Praga-Północ, Warszawa
342 000 PLN -22%
441 118 PLN 4 532 PLN / m²

Powierzchnia 75.47 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 4
Piętro 13
Liczba pięter 13
Rok budowy 1990

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Kasprzaka 77, Praga-Północ, Warszawa. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Monika Wiśniewska Savills Polska +48 696276343

Najczęściej zadawane pytania