2-pokojowe na wysokim piętrze

ul. Piłsudskiego 87, Nadarzyn
726 000 PLN -7%
779 894 PLN 10 797 PLN / m²

Powierzchnia 67.24 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 2
Piętro 6
Liczba pięter 6
Rok budowy 1967

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Piłsudskiego 87, Nadarzyn. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Marek Szymańska +48 603784745

Najczęściej zadawane pytania