Nowoczesne 5+-pokojowe na Ursynowie

ul. Cicha 91, Mińsk Mazowiecki
304 000 PLN
11 742 PLN / m²

Powierzchnia 25.89 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 0
Liczba pięter 7
Rok budowy 2004

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Cicha 91, Mińsk Mazowiecki. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Piotr Szymańska Savills Polska +48 516665357

Najczęściej zadawane pytania