5+-pokojowe na parterze z ogrodem

ul. Modlińska 9, Żoliborz, Warszawa
638 000 PLN
5 841 PLN / m²

Powierzchnia 109.22 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na wynajem

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 15
Liczba pięter 15
Rok budowy 1953

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Modlińska 9, Żoliborz, Warszawa. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Grzegorz Jankowski Cushman & Wakefield +48 792456041

Najczęściej zadawane pytania