Komfortowe mieszkanie 1-pok. na nowym osiedlu

ul. Broniewskiego 24, Bemowo, Warszawa
374 000 PLN
3 375 PLN / m²

Powierzchnia 110.8 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 1
Piętro 0
Liczba pięter 3
Rok budowy 2022

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Broniewskiego 24, Bemowo, Warszawa. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Barbara Dąbrowska Lion's Estate +48 692581655

Najczęściej zadawane pytania