Przestronne 1-pokojowe na Mokotowie

ul. Wilanowska 116, Śródmieście, Warszawa
757 000 PLN
7 657 PLN / m²

Powierzchnia 98.86 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 1
Piętro 4
Liczba pięter 17
Rok budowy 1992

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Wilanowska 116, Śródmieście, Warszawa. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Adam Jankowski Metrohouse +48 667414946

Najczęściej zadawane pytania