Nowoczesne 4-pokojowe w zielonej okolicy

ul. Królewska 81, Wawer, Warszawa
718 000 PLN -11%
804 248 PLN 5 503 PLN / m²

Powierzchnia 130.47 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 4
Piętro 5
Liczba pięter 5
Rok budowy 1994

Opis

Do sprzedaży Nowoczesne 4-pokojowe w zielonej okolicy. Adres: ul. Królewska 81, Wawer, Warszawa. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Karolina Lewandowska Hamilton May +48 736217413

Najczęściej zadawane pytania