Przestronne 1-pokojowe w dobrej lokalizacji

ul. Przy Bażantarni 121, Białołęka, Warszawa
815 000 PLN
7 321 PLN / m²

Powierzchnia 111.32 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 1
Piętro 3
Liczba pięter 13
Rok budowy 2005

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Przy Bażantarni 121, Białołęka, Warszawa. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Monika Krawczyk Freedom Nieruchomości +48 539890290

Najczęściej zadawane pytania