Komfortowe mieszkanie 1-pok. w dobrej lokalizacji

ul. Broniewskiego 81, Ursynów, Warszawa
700 000 PLN
8 901 PLN / m²

Powierzchnia 78.64 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 1
Piętro 13
Liczba pięter 13
Rok budowy 1969

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Broniewskiego 81, Ursynów, Warszawa. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Monika Kowalczyk Savills Polska +48 664829011

Najczęściej zadawane pytania