1-pokojowe na ostatnim piętrze

ul. Bora-Komorowskiego 102, Ursynów, Warszawa
802 000 PLN
16 066 PLN / m²

Powierzchnia 49.92 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 1
Piętro 9
Liczba pięter 12
Rok budowy 1981

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Bora-Komorowskiego 102, Ursynów, Warszawa. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Joanna Szymańska Century 21 Polska +48 738684280

Najczęściej zadawane pytania