Nowoczesne 5+-pokojowe na Pradze

ul. Koszykowa 75, Raszyn
954 000 PLN
23 614 PLN / m²

Powierzchnia 40.4 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 8
Liczba pięter 8
Rok budowy 2010

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Koszykowa 75, Raszyn. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Monika Szymański +48 733808623

Najczęściej zadawane pytania