Mieszkanie 29 m² w zielonej okolicy

ul. Saska 72, Śródmieście, Warszawa
501 000 PLN
17 294 PLN / m²

Powierzchnia 28.97 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 3
Piętro 6
Liczba pięter 18
Rok budowy 1973

Opis

Do sprzedaży Mieszkanie 29 m² w zielonej okolicy. Adres: ul. Saska 72, Śródmieście, Warszawa. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Ewa Kowalski Home Broker +48 532344255

Najczęściej zadawane pytania