Nowoczesne 3-pokojowe przy metrze

ul. Obozowa 42, Białołęka, Warszawa
679 000 PLN -12%
773 784 PLN 13 106 PLN / m²

Powierzchnia 51.81 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 3
Piętro 9
Liczba pięter 9
Rok budowy 1969

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Obozowa 42, Białołęka, Warszawa. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Marek Wiśniewska CBRE Polska +48 737102415

Najczęściej zadawane pytania